Raketleri Cumhuriyet İçin Salladılar

Raketleri Cumhuriyet İçin Salladılar

Yalova Tenis Kulübü'nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında başlattığı Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası'nda kupalar ve birbirinden özel ödüller sahiplerini buldu. 

Sporcular bu kez kortlarda Cumhuriyet için ter dökerek büyük bir gururla raketlerini salladılar.

Pandemi dönemi sebebi ile tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen bu özel turnuvada sporcular şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele ederek heyecan dolu maçlara imza attı.

Katılımın yüksek olduğu Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası'nda Tek Kadınlarda Seval Açış Otaner birinci olurken ikinci Vildan Şimşek üçüncü ise Marina Şimşek oldu. Tek erkeklerde ise birinciliği Orhan Koçal alırken ikinci Tolga Öncel üçüncü ise Ramazan Akyol olmayı başardı.

Dereceye giren ve katılan tüm sporculara emeklerinden dolayı teşekkür eden Yalova Tenis Kulübü Başkanı Ünsal Kıran " 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir coşkuyla kulüp olarak hep birlikte kutladık.  Her yaştan sporcunun katılımıyla birlik, beraberlik, kaynaşma, dayanışma amaçlı gerçekleştirdiğimiz Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvamız Ulu Önder Atatürk’ün 'Benim Kentimdir ' dediği ilimize yakışan bir şekilde sonlandırdık. Turnuva boyunca destek veren başta Yönetim Kurulu üyelerimize, kulüp üyelerimize, katılım sağlayan tüm sporculara ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan tenis sever dostlarımıza teşekkür ederim" dedi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle