Raif Dinçkök Lisesi Protokolü İmzalandı

Raif Dinçkök Lisesi Protokolü İmzalandı

Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. tarafından Çiftlikköy ilçesinde inşa edilecek olan 24 derslikli Raif Dinçkök Teknik Lisesi’nin protokolü Yalova Valisi Muammer Erol’un da katıldığı bir törenle imzalandı.

Yalova’da eğitime büyük destek sağlayan AKKÖK Şirketler Grubu bir eğitim kurumu daha yapmak adına gerekli adımları attı. Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. tarafından Çiftlikköy İlçesi, Çiftlikköy Mahallesi, Çakallarbayırı Mevkiinde inşa edilecek olan 24 derslikli okulun protokolü ise Yalova Milli Eğim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda imzalandı. Protokol metnine Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Cengiz Taş imza koydular.
Protokolün imzalanması sonrasında Yalova’da eğitime sunduğu katkılardan dolayı Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.’ye teşekkür eden Vali Erol hayırseverlerin katkıları ile Yalova’da eğitim kurumu ihtiyaçlarının daha hızlı bir şekilde karşılandığını dile getirdi.

Yalova Millî Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol ise,  "Yalova eğitimde marka bir şehrimiz, marka şehrimize Ali Raif Dinçkök Teknik Lisesi adının verileceği bu yatırım bizim için de çok önemli, yapılacak olan bu okul için burada bulunan katılımcıların huzurunda size teşekkür ederim. Allah razı olsun, eğitime yapılacak yatırım çok önemli, bu okulun Yalova'mıza ve memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum"

Raif Dinçkök Teknik Lisesi adı verilecek olan okulda 24 derslik, 2 laboratuvar, kütüphane ve spor salonu bulunacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle