Postacılar Kahvaltıda Buluştu

Postacılar Kahvaltıda Buluştu

Yalova PTT Müdürlüğü’nde görev yapan posta dağıtım elemanları düzenlenen kahvaltıda buluştu. PTT Yalova Baş Müdürü Elif Tan, personele yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Yalova PTT Baş Müdürü Elif Tan Balıkçılar da düzenlenen kahvaltıda posta dağıtım elemanları ile buluştu. Hep birlikte kahvaltı yapan personel uzun uzun sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Personellere teşekkür eden Tan, “Yazın sıcağında kışın soğuğunda vatandaşlara iletilerini ulaştırmak adına emek sarf eden tüm posta dağıtım elemanlarımıza ortaya koydukları özverili çalışmadan dolayı teşekküre ediyorum.  Sizin yaptığınız çalışma son derece önemli. Bir yılı daha geride bırakmaya az bir zaman kaldı. PTT olarak çağın gereklerine uygun olarak kendimizi geliştirerek yolumuza devam edecek bu yıl ortaya koyduğumuz başarılı çalışmaları ve özveriyi yeni yılda da ortaya koyacağız” dedi.

Kahvaltıda posta dağıtım elemanlarının talepleri, karşılaştıkları sorunlarda masaya yatırıldı. Söz alan posta elemanları da bu konularda görüşlerini ortaya koydular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle