Polis Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırılmadı

Polis Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırılmadı

Yalova Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şubesi ekipleri halk arasında Roman Mahallesi olarak adlandırılan Bağlarbaşı Mahallesi’ne günün ilk ışıkları ile birlikte operasyon gerçekleştirdi.

Birçok adrese gerçekleştirilen operasyonlarda uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aranan ve defalarca sabıkası bulunan 2 kişi ele geçirildi.

  Yalova Polisi uyuşturucu ticaretine göz açtırmıyor. Bu nedenle Yalova’da uyuşturucu ticaretinin en çok gerçekleştiği noktalardan birisi olarak bilinen Bağlarbaşı Mahallesi’ne Şafak Operasyonu gerçekleştirildi. Yalova Emniyet Müdürlüğü önünde toplanan Uyuşturucu İle Mücadele Şubesi ekiplerine diğer şubelerden de takviye yapıldı. Çok sayıda polis ve araçla başlayan operasyon kapsamında günün ilk ışıkları ile mahalleye girildi. Birçok adrese yapılan eş zamanlı operasyonlarda uyuşturucu ticareti yapmak suçundan sabıkalı olan ve aranan 2 kişi yakalandı. Gözaltına alınan şahıslar sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler. Operasyonda değişik miktarlarda uyuşturucu madde ile ruhsatsız tüfek, uyuşturucu tartılmakta kullanılan hassas teraziler de ele geçirildi. Yalova Polisi uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini dile getirdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle