Polis Motosiklet Hırsızını Kaçırmadı

Polis Motosiklet Hırsızını Kaçırmadı

Yalova'da vatandaşların evlerinin önündeki bisiklet ve motosikletleri çalan, İ.Ö adlı şahıs Bağlarbaşı mahallesinde yapılan çalışma neticesinde yakalandı. Şahsın bir çok hırsızlık olayını da gerçekleştirdiği tespit edildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilde ve ilçelerde sürdürdükleri operasyonel faaliyetlerle suç ve suçlulara geçit vermiyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalar ise polis bültenlerine şu şekilde yansıdı:

Çınarcık İlçesi Çamlık mahallesinde yapılan çalışmalarda, iş yerinden hırsızlık yaptığı tespit edilen M.K.H. ve D.S.N. adlı şahıslar yakalandı. Adnan Menderes Mahallesinde yapılan çalışmalarda, R.O. adlı şahsın yapılan üst aramasında (0,40) gram sentetik kannabinoid madde elde edildi. Fevzi Çakmak Mahallesinde yapılan çalışmalarda ise, E.Z. adlı şahsın yapılan üst aramasında (1,75) gram sentetik kannabinoid madde ele geçirildi. Yalova-Bursa Yolu Uygulama Noktasında polis ve jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, G.K. adlı şahsın yapılan üst aramasında (0.56) gram sentetik kannabinoid madde ile (1.58) gram metamfetamin madde elde edildi. Gaziosmanpaşa Mahallesinde yapılan çalışmalarda, H.Ü. adlı şahsın yapılan üst aramasında (0,71) gram sentetik kannabinoid madde elde edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle