Plaj Voleybolunda, “Kent Kupası” Sahibini Buldu

11 Temmuz 2023 12:29
Plaj Voleybolunda, “Kent Kupası” Sahibini Buldu

Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen Yalova Şehir Oyunları kapsamında plaj voleybolu turnuvası yapıldı. Turnuvada kupa için mücadele eden ekipler kıyasıya yarıştı. Birinci olan ekibe kupasını Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel verdi.

Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen ve Yalova İl Özel İdaresi’nin de aralarında olduğu kurum ve kuruluşların destek sunduğu Yalova Şehir Oyunları hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede gerçekleştirilen plaj voleybolu turnuvası da çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

Kent Kupasını almak adına kuma çıkan ekipler kıyasıya mücadele ettiler. Şampiyona sonrasında bir ekip kupayı kaldırsa da tüm ekipler ortaya koydukları performansla gönüllerin şampiyonu olmayı başardılar. Karşılaşmalar sonrasında birinci olan ekibe kupasını ise Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel takdim etti.

Şehir Oyunlarının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Soygüzel, “Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen ve Yalova İl Özel İdaresi olarak da desteklediğimiz Yalova Şehir Oyunları: Kent Kupası’nda bugün plaj voleybolu heyecanı vardı. Şampiyon takıma ve dereceye giren sporcularımıza ödüllerini takdim ettik. Yalova’mızda kent kimliğinin inşaası ve hemşehrilik bilincinin kökleştirilmesi bakımından bu ve benzeri organizasyonlar çok çok önemli! Bu vesileyle; Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz kardeşimiz başta olmak üzere, emeği geçen bütün kişi ve kurumlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle