Öztabak'tan Dertli Esnafa Ücretsiz Otopark Sözü

Öztabak'tan Dertli Esnafa Ücretsiz Otopark Sözü

Girdiği dükkanlardan trafik ile ilgili gelen şikayetlere hak veren Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, esnafa ve vatandaşlara katlı otopark sözü verdi.

İstanbul Caddesinde esnaflara gerçekleştirdiği ziyareti sırasında konuşan Öztabak, ''Esnaf merkezde trafik sorunundan dolayı neredeyse iş yapamaz hale geldi. Bugün evine dönen bir kişi iki dakika durup ekmek dahi alabilmek için aracını park edecek yer bulamıyor." diye konuştu.

"5 Yılda 5 Bin Araçlık Katlı Otopark!"

Kentin her geçen gün daha da kalabalıklaşacağına dikkat çeken Öztabak, caddeleri daraltmanın, dubalar dikmenin, yaya yollarının genişletilmesinin bir çözüm olamayacağına dikkat çekerek, "Esnafın iş yapamaması durumunda en büyük sorumlulardan birisi de belediyecilik yönetimidir, bizler Ak Parti Belediyeciliği ile yönetime geldiğimizde katlı otoparkları tek tek inşaa ederek hizmete sokacağız."

"Ücretsiz Otoparklar Olacak"

Mevcut otoparkların aylık abonman ücretlerinin pahalılığına vurgu yapan Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, bizim yönetimimizde ücretsiz otoparkların yanı sıra, oldukça ekonomik bir fiyat tarifesiyle hizmete girecek olan otoparklar ile hem merkez trafiği nefes alacak, hem de evine giden bir vatandaş kısa süreli duraklamalar ile esnaftan ihtiyacını alıp tanıdığına selam vererek evinin yoluna devam edebilecek." dedi.

 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

26 Ocak 2019 21:55
Yalanin bu kadar desteksiz atildigini ilk defa sizlerden duyuyorum, nereye katli otapark insaa ediyorsunuz yaaaa. Iki oy icin saklabanlik yapip yalan soylemeyi birakin Allahaskina. Esnafta halt etmis merkezde alisveris yapacak olan merkeze yayan gelir yapar alisverisini. Sislide alisveris yapan yolami birakiyor arabasini biraz akilli olun akilli