Öztabak, Kadıköy Belediyesini Ziyaret Etti

Öztabak, Kadıköy Belediyesini Ziyaret Etti

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti yöneticileri Kadıköy Belediyesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Öztabak, "AK Parti’nin Belediyecilik anlamında tüm yurtta yaptığı hizmetlerin en güzel örneğini Kadıköy beldemizde görmekteyiz" dedi.

Kadıköy Belediyesi'ni ziyaret eden AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti yöneticilerini makamında ağırlayan Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Ardından belediye binasını da gezen Öztabak ve beraberindekiler başkan Şahin'den binanın ayrıntılarını da öğrendiler. Burada bir konuşma yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, " AK Parti’nin Belediyecilik anlamında tüm yurtta yaptığı hizmetlerin en güzel örneğini Kadıköy beldemizde görmekteyiz. Belediye Başkanımız Mehmet şahin bundan önceki çalışmalarında olduğu gibi bundan sonrada Kadıköy ve Yalova’mıza en iyi hizmetleri yapacağından hiç şüphemiz yoktur. Kadıköy Belediyesi'nin yaptığı çalışmaları yakında takip ediyoruz. Beldemize yaptığı hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Şahin ve ekibini kutluyorum" dedi.

Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin ise, "Göreve gelirken söylediğimiz bir şey vardı. Biz halkımızın hizmetçisi olmaya, hizmet etmeye talibiz demiştik. Vatandaşımız da bizi hizmet edelim diye bu göreve getirdi. Elimizden geldiğince, gücümüzün ve imkanlarımızın yettiğince beldemize hizmet üretmeye gayret gösteriyoruz. Yollarımızdan, altyapımıza, parklardan bahçelerimize kadar halkımıza modern bir Kadıköy sunma gayreti içerisindeyiz" diye konuştu.
AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti yöneticilerine, Kadıköy kurucu Belediye Başkanı Reşat Sözen ve Kadıköy eski Belde Başkanı Fikret Dursun da eşlik etti.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle