Özkaya Güven Tazeledi

Özkaya Güven Tazeledi

İYİ Parti Yalova İl Teşkilatı kongre sürecini devam ettiriyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilen İYİ Parti Armutlu İlçe Teşkilatında mevcut başkan Türkan Özkaya başkanlığındaki tek liste ile gerçekleştirilen kongrede, Özkaya yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

İYİ Parti Yalova İl Teşkilatı ilçe kongrelerini sürdürüyor. Bu kapsamda Armutlu ilçe kongresi de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar ve il yönetiminin neredeyse tam kadro katıldığı kongrede partililere hitap eden Tatar, “İYİ Parti kurulduğu günden beri halkımızın güvencesi, ülkenin teminatı olmuştur. Partimize olan teveccühün her geçen gün artması da bunun en somut örneğidir. Biz halkımızın sinesinden doğan bir partiyiz. Ülkemizin içerisinde olduğu durum ve Yalova özelinde de ilimizin içerisinde olduğu durum ortadadır. Bizler halkımızın gözü, kulağı, sesi hepsinden ötesi vicdanı olmaya devam edeceğiz. Halkımızın sorunlarını, sıkıntılarını, taleplerini her yerde dile getirecek ve buna çözümler üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Kongre sürecinin de başladığını hatırlatan Tatar, “İl kongremizle sona erecek olan kongrelerimizin startını verdik. Armutlu ilçemizde de demokratik bir ortamda kongremizi gerçekleştiriyoruz. Merkez ilçe ve il kongremizin hazırlıklarını da sürdürüyoruz. Kongrelerden çıkan sonuçlar partimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Armultu ilçe kongresinde Türkan Özkaya başkanlığındaki tek liste ile seçimlere gidilirken, delegelerin oyları ile Özkaya bir kez daha ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi. Seçimler sonrasında partililere teşekkür eden Özkaya ise, “Bana duyduğunuz güven için teşekkür ederim. Bu görevi bir kez daha bana tevdi ederek beni onurlandırdınız, gururlandırdınız. Ben sırtlandığım bu önemli görevin bilinci ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimden gelen her şeyi ortaya koyacağım” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle