Özel’den, Yılmaz’a Ziyaret

Özel’den, Yılmaz’a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Özcan Özel, Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek kurum çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Meclis çalışmalarından vakit bulduğu zamanlarda Yalova’ya gelen CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, kurum, kuruluş ve STK’ları ziyaret ederek onların sorun, talep ve önerilerini dinliyor. Bu kapsamda kurum ziyaretlerine başlayan Özel, ziyaretlerini Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile sürdürdü. Özel’i müdürlüğe gelişinde Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz tarafından karşılandı. Yılmaz’ın makamına geçen Özel burada kurum çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlerinin çok önemli bir çalışmayı üstlendiklerine dikkat çeken özel, “Özellikle de fay hattında olan bir ilde yapılaşmanın önemi bir o kadar artıyor. Bu anlamda Kentsel Dönüşümden tutunda, güvenli yapıların inşa edilmesine, riskli bölgelerin belirlenmesinden çevrenin korunmasına kadar bir çok alanda çalışmaların eksiksiz olarak yapılması kaçınılmaz hal alıyor. Ben Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’müzün çalışmalarını da yakinen takip ediyorum. Bu çalışmalarda bizlerin üzerine düşen ne görev ve destek varsa elimizden geldiği kadarıyla yanınızda olacağımızı da dile getirmek istiyorum” dedi.

Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kurum çalışmaları hakkında Özel’e bilgiler aktaran Yılmaz özellikle kentsel dönüşüm konusundaki çalışmaları hassasiyetle sürdürdüklerine vurgu yaptı. Yılmaz ve Özel daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle