Özel Gençler Ankara’yı Gezdi

29 Eylül 2022 10:04
Özel Gençler Ankara’yı Gezdi

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde rehabilite edilen özel gençler Ankara’yı gezdi.

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nden hizmet alan gençler için bir gezi programı düzenlendi. Bu çerçevede başkente giden özel gençler ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret ettiler. Burada Atatürk’ün defnediliği mozoleyi gören ve saygı duruşunda bulunan özel gençler Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçtiler. TBMM’yi gezen özel gençlerin oldukça mutlu ve heyecanlı oldukları da gözlerinden okundu. Ziyarette bir de sürprizle karşılanan özel gençlere Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir bilgisayar atölyesi kurulması amacı ile TBMM Bilgi İşlem Başkanlığı tarafından bir bilgisayar ve yazıcı hediye edildi. Aldıkları hediye ile çok mutlu olan özel gençler kurulacak bilgisayar atölyesinde yeni bilgiler almak için sabırsızlandıklarını da dile getirdiler.

Ankara’nın tarihi ve doğal güzelliklerini de gezme ve görme imkanı bulan özel gençler yakınlarına Ankara’ya özel hediyeler almayı da ihmal etmediler.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle