Özdemir Yeşil Makine Zirvesine Katıldı

19 Haziran 2022 13:28
Özdemir Yeşil Makine Zirvesine Katıldı

Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, Türkiye Makina Federasyonu (MAKFED)tarafından düzenlenen, "Yeşil Makine" zirvesine konuşmacı olarak katıldı.

Makina imalatçısı 3 bine yakın firmayı temsil eden 27 derneği çatısı altında buluşturan Türkiye Makina Federasyonu MAKFED’in ev sahipliğinde, makina imalatçıları ve teknoloji tedarikçilerini bir araya getiren Makine Zirvesi İstanbul’daki Fairmont Quasar Hotel’de gerçekleştirildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve TİM Başkanı Mustafa Gültepe de zirvede katılımcılara hitap ettiler. Zirvede Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir’de panelistler arasında yer aldı. Burada deneyim ve projelerini katılımcılarla paylaşan Özdemir daha sonra yaptığı açıklamada, “Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın katılımı ile düzenlenen sürdürülebilir yeşil üretim temalı "Yeşil Makine" zirvesine konuşmacı olarak katıldık. Deneyim ve projelerimizi paylaştık. Davet eden ve katılım gösteren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, MAKFED tarafından düzenlenen Yeşil Makine Zirvesine Yalova Valisi Muammer Erol ile birlikte katıldılar.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle