Operasyon 77 Tv8,5’da Başlıyor

Operasyon 77 Tv8,5’da Başlıyor

Survivor, Master Chef ve O Ses Türkiye gibi yarışma programları ile Türkiye’yi ekran başına kilitleyen TV8 yeni yarışma programı ile bir kez daha televizyon seyircileri ile buluşacak.

TV8,5’da yayınlanacak olan “Operasyon77” adlı yarışmanın ilk sezonu Yalova’da çekilecek.  Yalovalı firmaların da sponsorluk anlaşmaları yaptığı yarışma programında birçok ünlü isim yer alacak.
Dünya’da ki bu türdeki tek yarışma programı olan Operasyon77 yarışma tutkunlarını ekranlara kilitleyecek. Konsepti itibarı ile bir benzeri olmayan yarışmada 5 erkek ve 5 kadından oluşan 2 takım Yalova’nın zorlu doğa şartlarında kıyasıya mücadele verecekler. Doğaya ve insana zarar vermeyen silahların kullanılacağı yarışma programında komutanları tarafından zorlu görevlere hazırlanan takımlar verilen operasyonları gerçekleştirecekler. Heyecanın ve aksiyonun doruk yapacağı yarışmada bir birinden ünlü isimler de yer alacak.
Yalova’nın doğal güzellikleri tanıtılacak
Yarışma Dipsiz Göl, Çifte Şelale, Karlık Yaylası, Kent Ormanı gibi görsellikleri ile ön plana çıkan Yalova’nın doğal güzelliklere sahip mekanlarında gerçekleştirilecek. Bu sayede Yalova’nın yıllardır tanıtmak istediği bu noktalar da yarışma ile çok geniş kitlelere ulaşacak.
Seçmelerinin Yalova’da yapılacağı
Seçmelerinin Yalova’da yapılacağı yarışma çok sayıda insanı da daha seçme aşamasında ile çekecek. Survivor Yarışmasının seçmelerine 250 bin kişinin katıldığını vurgulayan Operasyon77 yapımcıları, bu yarışmaya da en az 100 bin kişinin başvurmasını beklediklerini dile getirdiler. Bu anlamda Yalova’nın ekonomik hayatına da bir katkı sağlayacak olan program yarışmanın meraklısı olan birçok vatandaşı da Yalova’ya çekecek. Sezon boyunca düzenlenecek Operasyon77 Panaroma programlarının bazılarının da Yalova’da gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
Yalovalı firmalar sponsor olmaya başladı
Operasyon77 adlı yarışma için Yalovalı firmalar da yapımcı firma ile sponsorluk anlaşmaları imzalamaya başladı. TV8.5’da Prime Time’da yayınlanacak olan yarışma programında sponsor firmaların reklamları da yer alacak. Böylece Yalovalı firmalar çok geniş kitlelere de ulaşacaklar.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tayyip

10 Ocak 2020 13:16
Ben 100 yaparim