Onlar’da Fasıl Ziyafeti

13 Temmuz 2011 00:00
Onlar’da Fasıl Ziyafeti

Paşakent Mahallesi Soğucak Kalıcı konutlar Altı Cevizlik Mevkiinde 15 yıldır adı ve tadı değişmeden hizmet veren Onlar Alabalık Cumartesi geceleri Yalova’lılara unutulmaz bir fasıl ziyafeti yaşatıyor.

Eşsiz mutfağı ile yeşilin bin bir tonunun bir arada bulunduğu Onlar Alabalık Cumartesi gecelerini unutulmaz kılıyor.

Her hafta Cumartesi geceleri Serkan Güven ve orkestrası eşliğinde Utku Köşedar’ın seslendirdiği unutulmaz TSM eserleri ile gecenin ilerleyen dakikalarına kadar süren program açık havada gerçekleşiyor. Program hakkında bilgi veren ve tüm Yalova’lıları Onlar Alabalık’a beklediğini belirten mekan sahibi Cevahir İpekçi, “Evinizdesiniz. Dışarı çıkmak hiç mi hiç içinizden gelmiyor. Ama yine de içiniz kıpır kıpır. “Fasıl olsa da keyfimiz yerine gelse” diyorsunuz. Fasıla gideceğiniz yerleri şöyle bir aklınızdan geçiriyorsunuz. Her yer tıklım tıklım dolu. Hem ne işiniz var canım orada, tanımadığınız kişilerle neden eğlenesiniz? Keşke fasıl şöyle temiz havada, ağaçların altında, şehrin gürültüsünden uzaklarda bir yerlerde olsa. Geçtiğimiz günlerde geç gelen yazın ilk merhabasını yapan Onlar Alabalık Tesisleri bundan sonra her Cumartesi gecesi tam da istediğiniz eğlenceyi size vaat ediyor.
Fasıl deyince akla ‘Çal kanunum çal’, ‘Bir tatlı huzur almaya geldim Kalamış’tan’, ‘Kırmızı gülün alı var’ gibi birçok klasik Türk Sanat Müziği şarkısı geliyor. Bu şarkılar eğer udlu, kanunlu, darbukalı deneyimli bir ekip tarafından söylenirse layığını buluyor, eğlenceye doyum olmuyor. Paşakent mahallesi Soğucak Kalıcı konutlar Altı Cevizlik Mevkiinde 15 yıldır adı ve tadı değişmeden hizmet veren ONLAR Serkan Güven ve arkadaşları ile kulaklarınıza ve ruhunuza, leziz mutfağı ise damak tadınıza unutulmaz izler bırakacak. Burada fiks menü uygulanıyor. Ordövr tabağı ile başlayan servis ara sıcaklar, ardından da ana yemek ile devam ediyor. 400 kişi kapasiteli mekanin Kır bahçesinde Türk Sanat Müziği eserlerinin en seçkin örneklerinden hazırlanan repertuar ve tadı damağınızda kalacak menüler ile unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. Onlar Alabalık'a ulaşım şehir içi Paşakent Mahallesi minibüsleri ile yapılmakta, dönüş için ise servis hizmeti de sunulmakta” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle