Onlar Erdi Muradına

26 Temmuz 2010 00:00

Elif (Tezcan) Karoğlu ve Cüneyt Karoğlu düzenlenen rüya gibi bir düğünle hayatlarının en önemli yolculuğuna çıktılar. Tatilpark Kır Düğün Alanında düzenlenen törende genç çiftin nikahını ise Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal kıydı.

Bir süredir evlilik hazırlıklarını sürdüren Hayri ve İnci Tezcan çiftinin kızları Elif (Tezcan) Karoğlu ile Mecit ve Şenay Karoğlu çiftinin oğulları Cüneyt Karoğlu muhteşem bir törenle kendilerini mutlu bir beraberliğe götüren imzalarını attılar. Tatilpark Kır Düğün Alanında düzenlenen törende genç çifti aralarında Belediye Başkan Yardımcıları, siyasi partilerin il başkanları, STK’ların başkanları, akraba ve sevenleri de yalnız bırakmadı. Sevenlerinin alkışları altında düğün alanına gelen çiftin nikahını ise Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal kıydı. Koçal evlilik cüzdanını bir yastıkta kocamaları temennisi ile çifte verdi.

Ardından piste gelerek dans eden Elif (Tezcan) Karoğlu ve Cüneyt Karoğlu çiftini anne ve babaları ise mutluluk dolu gözlerle izlediler. Ardından nikah pastalarını kesen genç çift düğün törenine katılan davetlilerle birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle