Önce Güleceğiz Sonra Umut Öyküsüne Tanık Olacağız

01 Kasım 2018 09:45
Önce Güleceğiz Sonra Umut Öyküsüne Tanık Olacağız

Yalova Belediyesi, 29 Ekim – 28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kültür sanat etkinliklerinin takvimini açıklanan programa göre 2 tiyatro oyunu sergilenecek.

İlki 23 Kasım tarihinde sergilenecek olan ‘Kaçamak ya da Kaçamamak’ isimli oyunun ardından 28 Kasım günü ise ‘Leenane’in Güzellik Kraliçesi’ isimli tiyatro oyunu sanatseverlerle buluşacak.

Kahkaha Tufanına Hazır Olun

Yönetmenliğini Deniz Nida Şener’in yaptığı ‘Kaçamak Ya da Kaçamamak’ isimli komedi oyununda Ahmet Çevik, Şebnem Schaefer, Murat Gören, Yelda Alp, Cengiz Güleryüz ve Gamze Özalan yer alıyor. Macera dolu oyunda yer alan Ahmet Çevik,  kadın erkek ilişkilerinin anlatıldığı seyircilerin çok eğleneceği ve gülmekten bitap düşeceklerini belirtmekte.

 Leenane’in Güzellik Kraliçesi ile Umuda Tanık Olacağız

Sumru Yavrucuk, Rüçhan Çalışkur, Hakkı Ergök, Yurdaer Okur ve Serdar Yeğin’in sahneleyeceği ‘Leenane’in Güzellik Kraliçesi’ isimli tiyatro oyunun yönetmenliği ise Cüneyt Çalışkur yapmakta. Sevgisizlik, şiddet, hayal kırıklıkları gibi duygularla insanların iç dünyasının irdelendiği oyunda bir umut öyküsü konu alınıyor.

Biletler Satışa Çıktı

23 Kasım Cuma ‘Kaçamak Ya da Kaçamamak’ ve 28 Kasım Çarşamba günü ‘Leenane’in Güzellik Kraliçesi’ isimli tiyatro oyunlarının biletleri Uğur Mumcu Kültür Merkez Gişesinden satışa çıktı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle