Öğrencilerden, Öğretmenlerine Sürpriz

Öğrencilerden, Öğretmenlerine Sürpriz

Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında hazırladıkları sürprizle öğretmenlerini şaşırttı.

Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri öğretmenler odasını balonlarla süsleyerek öğretmenlerinin her biri için eğlenceli maniler hazırladıkları notlar bıraktılar. Online olarak organize olan öğrenciler aralarında görev paylaşımı yaparak önce manileri hazırladılar ardından da aralarından seçtikleri arkadaşları Okul Psikolojik Danışmanı Kübra Karahanoğlu koordinesinde ve Okul Müdürü Adnan Aydınoğlu'nun desteğiyle, öğretmenler odasını süslediler. Sosyal mesafe kuralına uygun olarak hazırlıklarını yapan öğrenciler 20 yaş altı sokağa çıkma saatlerine de riayet etti.

24 Kasım sabahı öğrencilerinin sürpriziyle karşılaşan öğretmenler öğrencilerinin notlarını okumalarıyla beraber neşe dolu anlar yaşarken, öğretmen ve öğrenciler bir arada olamamanın da üzüntüsünü hissetti.

En kısa zamanda öğrencilerin tekrardan sınıfları doldurmasını dileyen öğretmenler, düşünceli hareketlerinden dolayı öğrencilerine ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle