“Odamıza 50 Yıl Yeter”

02 Nisan 2020 09:54
“Odamıza 50 Yıl Yeter”

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) yeni hizmet binasında çalışmaların %90’lık bölümü tamamlanırken iç tefrişatı ise devam ediyor.

 YTSO Başkanı Tahsin Becan, “Bu bina odamıza en az 50 yıl yetecek şekilde tasarlandı” dedi.

YTSO tarafından Çınarcık Yolu üzerindeki Halk Eğitim Merkezi'nin yan tarafından yapımına başlanan YTSO yeni hizmet binası büyük oranda tamamlandı. Bina toplamda 5350 metrekarelik kapalı alan sahip. 350 kişilik konferans salonu, eğitim salonları, üye toplantı odaları, üyelerimizin kullanımına açık sosyal tesisleri, hizmet birimleri, yönetim birimleri ve teknik alt yapısı ile son derece donanımlı ve geleceğin binası olarak inşa edilen YTSO'nun yeni hizmet binasının açılışını ise TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu yapacak.

YTSO yeni hizmet binasının 2019 yılı içerisinde hizmete gireceğini yineleyen YTSO Başkanı Tahsin Becan, "Binanın iç tefrişatı hariç diğer bütün çalışmaları tamamlandı. İç tefrişat ise sürüyor. %90’lık bölümünün bittiği binanın mümkün olan en kısa sürede hizmete girmesini bekliyoruz. Bu bina odamızın 50 yıllık ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlandı. YTSO’ya böyle bir hizmeti kazandıran ekipte olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

 

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle