Nisan 2021’de Bitecek

05 Ağustos 2020 09:41
Nisan 2021’de Bitecek

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) yeni hizmet binasında çalışmaların %90’lık bölümü tamamlanırken iç tefrişatı ise devam ediyor.

YTSO Başkanı Tahsin Becan, “Binamıza 2021 Nisan ayında geçmiş olacağız” dedi.  

YTSO tarafından Çınarcık Yolu üzerindeki Halk Eğitim Merkezi'nin yan tarafından yapımına başlanan YTSO yeni hizmet binası büyük oranda tamamlandı. Bina toplamda 5350 metrekarelik kapalı alan sahip. 350 kişilik konferans salonu, eğitim salonları, üye toplantı odaları, üyelerimizin kullanımına açık sosyal tesisleri, hizmet birimleri, yönetim birimleri ve teknik alt yapısı ile son derece donanımlı ve geleceğin binası olarak inşa edilen YTSO'nun hizmete giriş tarihi de neredeyse netleşti.

YTSO yeni hizmet binasının 2021 yılı Nisan ayı içerisinde hizmete gireceğini dile getiren YTSO Başkanı Tahsin Becan, "Pandemi dolayısıyla çalışmalar bir miktar sekteye uğradı. Binanın iç tefrişatı hariç diğer bütün çalışmaları tamamlandı. İç tefrişat ise sürüyor. %90’lık bölümünün bittiği binanın 2021 yılının ortalarında Nisan ayı gibi hizmete girmesini bekliyoruz. Bu bina odamızın 50 yıllık ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlandı. YTSO’ya böyle bir hizmeti kazandıran ekipte olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle