07 Aralık 2013 tarihli sayfa içeriği gösteriliyor... Arşivden çık ve bu güne dön.Yardım
PTSAÇAPECUCTPZ
<<Takvimi Kapat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
CHP Altınova Belediye Başkan Adayı İsmail Toprak Oldu

CHP Altınova Belediye Başkan Adayı İsmail Toprak Oldu

Yayınlama Tarihi: 24 Aralık 2013

CHP Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit, CHP ilçe binasında Altınova Belediye Başkan Adayı İsmail Toprak’la birlikte basın toplantısı düzenledi.

CHP Altınova ilçe binasında partililerle bir araya gelen Belediye Başkan Adayı İsmail Toprak “Kendine değil, kentine çalışan, hesap verebilir sistemi oluşturmak, Altınova’yı yaşanabilir çağdaş bir ilçe yapmak için adayım” dedi

CHP Altınova ilçe Başkanı Yener Yiğit, CHP Altınova halkının ve parti tabanının talepleri doğrultusunda Altınova Belediye Başkan adayının CHP MYK ve il yönetimince belirlenerek açıklandığını belirtip CHP Adayı İsmail Toprak’ı kutlayarak başarılar diledi. Yiğit “CHP’de bu birlikteliğimiz adım adım sonuca ulaşacak ve Altınova Belediyesi CHP’nin yerel iktidarıyla hak ettiği hizmetleri alacaktır” dediCHP Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit "Seçim Sandıkta Kazanılır."


CHP Altınova İlçe örgütünde düzenlenen basın toplantısının ardından, CHP Altınova ilçesi sandık görevlileri eğitim toplantısı gerçekleşti. CHP İlçe Başkanı Yener Yiğit, Tavşanlı ve Subaşı beldelerinde CHP’nin sandık görevlilerine yönelik eğitim çalışmaları gerçekleştiğini, Altınova İlçe merkezinde mahalle bazında sandık görevlilerine eğitim verdiklerini söyledi.

CHP sandık görevlilerinin, oy verme ve sayım işlerinin düzgün yürüyüp yürümediğinden, oyların ilçe-il seçim kurullarına yasalara uygun iletilip iletilmediğinden sorumlu olduklarını belirten CHP Altınova ilçe Başkanı Yener Yiğit” CHP'nin görevlendirdiği sandık çevresi sorumlusu, seçim olsun olmasın, atandığı sandıkla ilgili olarak sürekli görevde olacak. CHP’liler ve sandık görevlilerimiz yapılacak seçimde oyuna, partisine sahip çıkacaktır.. çünkü, seçim sandıkta kazanılır. Geçmişte yaşanan sıkıntıları yaşamamak adına bugün buradayız” dedi.

CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Toprak: Altınova’yı Birlikte Yöneteceğiz
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Yalova Şube Başkanı ve Altınova eski Halk Eğitim Müdürü, Eğitimci CHP Altınova Belediye Başkan Adayı İsmail Toprak: ise yaptığı konuşmada “ Ülkemi, Altınova’yı ve Altınova’da yaşayan tüm insanları seviyorum. Altınova ilçesinin sorunlarını biliyor ve bu sorunları çözmek için geliyoruz. Bu birlikteliğimiz adım adım sonuca ulaşacaktır. Sistemli ve programlı çalışmayla ekip ruhu oluşmaya başlamıştır. Bu anlayış bizleri Altınova ilçesinde iktidara taşıyacaktır. Kendine değil, kentine çalışan, ben değil, bizliği ön planda tutan, adil ve eşitlikçi anlayışla, hesap verebilir sistemi oluşturmak, çağdaş bir Altınova için çalışacağız’ dedi.

Yapılan konuşmaların ardından CHP Altınova İlçesi Parti Okulu eğitmenlerinden Cemalettin Kılıç ve Nuri Gezer, yapılacak olan seçimlerde sandık güvenliği konusunda neler yapılması gerektiği konularında birer sunum gerçekleştirdi.Yorum Formu

Resimde gördüklerinizi bu kutuya yazınız.
  • Tamamı BÜYÜK harflerden oluşan yorumlar yayınlanmaz.
  • Bu habere beş dakika içerisinde sadece bir adet yorum yazabilirsiniz.
  • T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren, kişilik haklarına saldırı niteliğindeki yorumlar yayınlanmayacaktır.
  • Yorumlardan doğabilecek hukuki yaptırımlardan hiç bir şekilde Yalovamiz.com sorumlu tutulamaz.
  • Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.