PTSAÇAPECUCTPZ
<<Takvimi Kapat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

AKP Aday Adayları Görücüye Çıktı

Yayınlama Tarihi: 03 Ocak 2009

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Turizm ve Uygulama Oteli’nde düzenlenlediği Aday adaylarıyla tanışma toplantısını gerçekleştirdi. 43 aday adayının ve parti üyelerinin bulunduğu yemekli toplantıda aday adayları kendilerini tek tek tanıttılar.

Toplantının açış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Kemalettin Öztürk, 15 Ayrı belediye için 43 aday adayı bulunduğunu dile getirerek kesinleşen 6 belediyenin başkan adaylarınıda açıkladı.

Öztürk bölgelerinde tek başvuru yapan aday olma özelliğide taşıyan adaylar Altınova Belediye Başkan Adayı Metin Oral, Taşköprü Belediye Başkan Adayı Şaban Ertan, Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Ercan Reyhan, Kocadere Belediye Başkan Adayı Ahmet Öztürk, Koruköy Belediye Başkan Adayı Cihan Keser ve Teşvikiye Belediye Başkan Adayı Recep Ali Tekin olarak açıklandı.

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Şanasi Bayrak ise Teşkilatla aday adaylarını tanıştırmak amacıyla böyle bir toplantı düzenlediklerini söyleyerek “Türkiye’ye modern belediyecilik anlayışını AK Parti olarak kazandırıdık. Bu modern anlayışı sürdürecek en iyi adayı seçmek için çabalıyoruz” dedi.

Toplantıda ayrıca Demokrat Parti’den AK Parti’ye geçen Kocadere Belediye Başkanı’na parti rozetini Milletvekilli İlhan Evcin ve İl Başkanı Şinasi Bayrak birlikte taktı.

Yapılan konuşmalar sonrasında tüm il, ilçe ve belde belediye başkan aday adayları kendilerini kısaca tanıttı.Merkezde 11 aday adayı bulunuyor


Toplantıda Yalova Belediye Başkan Aday Adayı olarak, Ahmet Öztürk, Aydın Demirel, Aziz Deniz, Barbaros Binicioğlu, Fikri Demirel, Hayati Yılmaz, Hüseyin Uygun, Mustafa Ocak, Necati Poyraz, Şükrü Önder ve Yusuf Özkan kendilerini tanıttı.Aday adayları şu şekilde sıralanıyor

:
Termal Belediye Başkan Aday Adayları; 43 aday adayı arasından tek bayan aday olan İpek Sönmez Termal Belediye Başkan Adayı olarak kendini tanıttı. Termal’den ayrıca mevcut Belediye Başkanı İsmail Atik ve Kenan Eşki aday adayı olarak kendilerini tanıttı.

Çınarcık aday adayları: Toplantıda Çınarcık Belediye Başkan Adayı olarak Murat Erdoğan ve Erdoğan Süleymani’ye açıklandı. Merkez ilçe başkanı Kemalletin Öztürk Erdoğan Süleymaniye isminde birini başvuru yaptığını fakat partiye hiçbir şekilde gelmediğini söyledi.

Esenköy Belediye Başkan Adayları: Ayhan Küçük ve Özer Kaptan Esenköy Belediye Başkan Adayı Adayı olarak açıklandı.

Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adayları: Caner Yenilmez, Murat Bektaş, Şentürk Alyakut, Ziya Karatekin Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adayı olarak kendilerini tanıttı.

Kadıköy Belediye Başkan Aday Adayları: Merkez’e bağlı Kadıköy Beldesi’nde ise, Fikret Dursun, Hasan Soygüzel, İsmail Yavru, İsmet Karayavru, Metin Kanbur ve Zeki Açıkel kısaca kendilerini tanıttı.

Armutlu Belediye Başkan aday adayları:Armutlu Belediyesi Başkan aday adayları Mehmet Birkan ve Osman Erbaş kendini tanıttı.

Subaşı Belediye Başkan Aday Adayları: Altınova’nın Subaşı Beldesi Belediye Başkanı aday adayları ise Ali Bayrak, Ayhan Öztürk, Birol Erbalta, Fehmettin Altan ve Serhat Tarık Erdem olarak açıklandı.

Tavşanlı Belediye Başkan aday adayları: Altınova’nın Tavşanlı beldesinde ise Kadri Çiçek, Mustafa Bayrak ve Mustafa Erengül aday adayı olarak kendilerini tanıttı.  • Yazılmış yorumlar listeleniyor...
  • 12 Ocak 2009 13:46 tarihinde Murathan Öztürk yazdı;Altınova -subaşından dürüst namuslu bölgenin çocuğu bir başkan geliyor AYHAN ÖZTÜRK !!!!
  • 07 Ocak 2009 00:45 tarihinde Mülkiyeli yazdı;Evet  Ak partinin aday adaylarına teşkilatın eğilimini belirmek amacıyla yaptığı temayül yoklamaları olması gerekenin aksine ağızdan ağza dolaşır oldu ki çoğumuz biliyoruz  bu sonuçlar doğru..Sonuçları bir kez daha burada belirt... Devamı
  • 06 Ocak 2009 19:05 tarihinde ersoy sevinç yazdı;BUNLAR BİRBİRİNİ YERKEN ARADAN KOÇAL ÇIKARRR..YEYİN BİRBİRİNİZİ...
  • Yorumunu YazTüm Yorumları Göster (15)
Yorum Formu

Resimde gördüklerinizi bu kutuya yazınız.
  • Tamamı BÜYÜK harflerden oluşan yorumlar yayınlanmaz.
  • Bu habere beş dakika içerisinde sadece bir adet yorum yazabilirsiniz.
  • T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren, kişilik haklarına saldırı niteliğindeki yorumlar yayınlanmayacaktır.
  • Yorumlardan doğabilecek hukuki yaptırımlardan hiç bir şekilde Yalovamiz.com sorumlu tutulamaz.
  • Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.