PTSAÇAPECUCTPZ
<<Takvimi Kapat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

İşte Hastane Kayıtları

Yayınlama Tarihi: 18 Eylül 2008

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce bir basın toplantısı düzenleyerek kendisine iddialarını ispatlamazsa müfteri olur diyen Ak Parti Milletvekili İlhan Evcin’e iddiasını ispatlayarak Devlet hastanesi kayıtları ile cevap verdi.

Ak Parti Yalova Milletvekili İlhan Evcin dün yaptığı açıklamada İl Milli Eğitim Müdürü Şevki Genç ile arasında yaşanan tartışma için, “Bu tepkimiz büyük saygı duyduğumuz Eğitim camiasına ve Eğitimcilere yönelik bir hareket olarak yansıtılması tarafımızdan üzüntü ile karşılanmıştır. İl Milli Eğitim Müdürünün sorunları görmezden gelmesi ve eğitimin çığ gibi büyüyen sorunlarını önemsemeyen tavrı karşısında tepkimizi dile getirdik. Ancak İl Milli Eğitim Müdürüne tokat attığım veya müessir fiilde bulunduğum iddiaları kesinlikle gerçek dışıdır. Bu vesile ile olayı siyasi bir linçe çevirmeye çalışan CHP Milletvekili Sayın Muharrem İnce’nin basına yansıyan demecindeki tokat atma iddiaları da gerçek dışıdır. Kendisini bu iddialarını ispata davet ediyor aksi takdirde müfteri konumuna düşeceğini hatırlatıyorum” demişti.

Bunun üzerine bugün bir basın toplantısı düzenleyen Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Şevki Genç’in 12 Eylül Cuma günü adli vaka sevki ile Yalova Devlet Hastanesi Acil Servisine başvurduğunu burada “Bir başka şahıs tarafından darp, vurulma” tanısı ile ortopedi servisine sevk edildiğini, Ortopedi servisindeki muayenesinde ise Uzman doktor tarafından “El Bileği Burkulması ve gerilmesi” tanısı konmuştur” dedi.

İnce iddialarını ispat ettiğini belirterek, “Ben müfteri değilim. 25 yıllık siyasi yaşamımda hiç kimseye iftira atmadım. Bir kişi çıkıp bana iftira attın derse özür dilerim. Raporlar ortada. Eğer İl Müdürünü Evcin darp etmediyse kim darp etti” dedi.

Muharrem İnce ayrıca yaşanan bu olayların aydınlatılmasında ve sonuçlandırılmasında ki gayretlerinden ötürü Eğitim-İş Sendikasına teşekkür ederim dedi.  • Yazılmış yorumlar listeleniyor...
  • 19 Eylül 2009 23:40 tarihinde rabia yılmaz yazdı;yorumum şuanda hiç yok yaaaa.diyebilceğim hiçbirşey yok.
  • 11 Nisan 2009 12:27 tarihinde uğur doğan yazdı;yorularınız  güzel  olmuş  devamını  bekliyorum  başarılar
  • 16 Ocak 2009 23:06 tarihinde DOĞUKAN ÖZBAL yazdı;ÇOK İYİ BİR SİTE
  • Yorumunu YazTüm Yorumları Göster (25)
Yorum Formu

Resimde gördüklerinizi bu kutuya yazınız.
  • Tamamı BÜYÜK harflerden oluşan yorumlar yayınlanmaz.
  • Bu habere beş dakika içerisinde sadece bir adet yorum yazabilirsiniz.
  • T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren, kişilik haklarına saldırı niteliğindeki yorumlar yayınlanmayacaktır.
  • Yorumlardan doğabilecek hukuki yaptırımlardan hiç bir şekilde Yalovamiz.com sorumlu tutulamaz.
  • Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.