Negmar Yalovaspor’a Sponsor Oldu


2019-2020 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grupta şampiyonluğu kovalayacak olan Yalovaspor’a, Türkiye’nin sayılı deniz taşımacılığı ve lojistik firmalarından olan Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. sponsor oldu. 

Yalovaspor, Negmar ile tam yol ileri sloganıyla firmaya ait Hamidiye gemisinde düzenlenen törene Yalova Valisi Muammer Erol, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç, Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Eşref Serbes’in katılımıyla sponsorluk anlaşması imzalandı.  2019-2020 sezonunu kapsayacak anlaşmaya göre Negmar, Yalovaspor’un forma göğüs sponsoru oldu.

“Yalovaspor hedefi olan 3. Lige yükselecek”
Yalova Valisi Muammer Erol,“Yalovaspor için hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Bu takım inşallah önümüzdeki sezon şampiyon olup hedefi olan 3. Lige yükselecektir. Sadece atanmışlar ve seçilmişler değil, bu şehirde yaşayan her vatandaşımız yaşadığı şehrin kulübüne sahip çıkmalı ve destek vermelidir. Ben şahsım adına Negmar firmasına ve yönetim kurulu başkanımız Mehmet beye destekleri ve sponsorlukları için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İnşallah el ele vererek Yalovaspor’u layık olduğu yere taşıyacağız. Hedefimiz Süper Lig” dedi.

“Sezona güzel başlayıp güzel bitireceğiz”
Yalovaspor Başkanı Onay Tuna,” İlk başta Valimiz Muammer Erol’a, Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ağabeyimize bu süreçte bize destek veren Tavşanlı Belediye Başkanımız Mücahit Kaçar’a teşekkür ediyorum. Negmar Yalova’da öncülük yaptı. Yalovaspor’un zor zamanlarında destek oldu. Bu sene iyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar ve gösterilen performansla ortaya koyuyoruz. İnşallah sezona güzel başlayıp, güzel bitireceğiz. Valimiz de bizi yalnız bırakmıyor. Biz de kendilerine söz veriyoruz; önce çok iyi bir takım olacağız. Çok iyi bir taraftara sahip olacak ve Yalova’yı Türkiye’de örnek bir il haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

“Yalovaspor, çok daha iyi yerlere gelecek”
Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç,” Negmar tarihinde bir ilke şahit oluyoruz. Biz çok sayıda sponsorluk ve destekler yapıyoruz ama ilk defa bir spor kulübüne bütün branşlarıyla destek olmuş oluyoruz. İnşallah bunun devamı gelecektir diye ümit ediyoruz. Denizcilikte çok meşhur bir tabir vardır. Denir ki, ‘Hedefi belli olmayan gemiye hiçbir rüzgar fayda etmez’. Ben inanamıyorum ki Yalovaspor’un bir hedefi var.  O da süper lig diye düşünüyorum. Diğer branşlarda da hep daha ileriye gideceğini düşünüyoruz. Biz firma olarak Yalovaspor’un bütün aktivitelerinde elimizden geleni yapacağız. Negmar en zor zamanlarında Yalovaspor’un yanında oldu ve destek verdi. Bu sene iyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Bunu da oynadığımız oyun ve aldığımız skorlarla gösteriyoruz. İnşallah sezona güzel başlayıp, güzel bitireceğiz. Valimiz de bizi yalnız bırakmıyor. Biz de kendilerine söz veriyoruz; önce çok iyi bir takım olacağız. Çok iyi bir taraftara sahip olacak ve Yalova’yı Türkiye’de örnek bir il haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle