Murat Erdoğan Kız Kardeşinin Nikâhını Kıydı

11 Ekim 2010 00:00

Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan’ın kız kardeşi Yasemin Erdoğan, yine İstanbul’da kendisi gibi özel bir okulda yöneticilik yapan Ender Macun ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını ise Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdğan kıydı.

Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan kız kardeşi Yasemin Erdoğan’ı Yalova Sporium Tesislerinde kıyılan nikah töreni ile evlendirdi. Yasemin (Erdoğan) Macun ve Ender Macun çiftinin nikah şahitliklerini ise Muharrem Soyer ve Ömer Mangut yaptı. Kızkardeşi’nin nikahını kıyarken oldukça duygusal anlar yaşayan Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan, “İnsanın kız kardeşini gelin etmesi hele hele nikahını kendisinin kıyması insanı çok etkiliyor. Şu anda çok mutluyum. Kardeşime ve eşine bir ömür mutluluklar diliyorum” dedi.

Düğüne, Yalova Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özsümer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Sait Saral, Yalova İl Genel Meclis Üyesi ve Başkan vekili Murat Kaya, Esenköy Belediye Başkanı Özer Kaptan, Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Teşvikiye Belediye Başkanı Fikret Öztürk, Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, AKP eski İl Başkanı Şinasi Bayrak, AKP İl ve Merkez İlçe Yöneticileri, Çınarcık Belediye Meclis Üyeleri, AKP İlçe Başkanı Muhammet Çolak, CHP İlçe Başkanı Emin Aykul, SP İlçe Başkanı Hüseyin Günay, Mülki İdare Müdürleri, Oda ve Dernek Başkanları, Çınarcık Belediyesi Personeli, seçkin davetliler ve ailesi katıldı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle