“Muhtarlarla Koordinasyon Halindeyiz”

“Muhtarlarla Koordinasyon Halindeyiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, muhtarları ziyaret ederek mahalle sorunlarının ortadan kaldırılması anlamında muhtarlarla koordinasyon halinde olacaklarını dile getirdi.

Topçular ve yönetimi, ilk ziyaretini Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı ve Süleymanbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Kandemir’i ziyaret etti. Ziyaret esnasında pek çok konu konuşuldu. Topçular ve yönetimi daha sonra, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mehmet Tokay'ı ziyaret ettiler ve gündeme dair önemli konuları konuştular. Topçular ve yönetimi son olarak Bayraktepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Esmer'i ziyaret ettiler.

MHP İl Başkanı Hasan Topçular, ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Topçular, mahalle sorunlarını yakından takip ettiklerini ve iyi bildiklerini dile getirdi. Vatandaşı zorlayan sorunların çözümü için mücadele ettiklerini söyleyen Başkan Topçular, "Yalova'daki mahalle sorunlarını iyi biliyoruz. Yakından da takip ediyoruz. Gerektiğinde uyarılarımızı da yapıyoruz. Vatandaşı zorlayan her ne varsa onun çözümü için mücadele veriyoruz" diye konuştu.

Önümüzdeki seçimlerin öneminin bilincinde olduklarını söyleyen Başkan Topçular, "Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bunun bilincindeyiz. Zaman kaybetmeden kendimizi seçime yakın olan taraf ilan etmek istiyoruz. Bu konuda muhtarlarımızla sürekli koordinasyon halindeyiz. Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza belirtmek istediğimiz bazı konular var. Mesele Yalova ve Yalovalı olunca Biz herkesten önce inisiyatif alarak orada oluruz. Yalovalının hakkını ve hukukunu savunan, karşılık beklemeyen tek siyasi partiyiz. Cadde cadde, ev ev dolaşıp vatandaşın dertlerine çare olmaya çalışacağız. Bizim kapımız her daim açık ve biliyoruz ki; Yalovalılar da bize kapılarını açacaktır" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle