Müftü Gençliğe Değer Kampı’nı Ziyaret Etti

03 Şubat 2023 09:07
Müftü Gençliğe Değer Kampı’nı Ziyaret Etti

Yalova İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından organize edilen, “Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı”nı ziyaret eden Yalova Müftüsü İlyas Yılmaztürk gençlerle sohbet etti.

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile birlikte Yalova İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü de Adalı Hafız Yatılı Kur’an Kursunda, “Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı”nın startını vermişti. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği ve ilginç etkinliklerle öğrencilerin eğlenirken öğrendiği bu kamp Yalova Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ü ağırladı. Kampı ziyaret eden ve yetkililerden bilgiler alan Yılmaztürk gençlerle de sohbet etti. Kampların gençleri milli, manevi ve etik değerlerle donatmak olduğunu ifade eden Müftü Yılmaztürk, “Gençlerin sporun çeşitli duygularıyla tanışmasına katkı sağlamak ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumak istiyoruz.  O nedenle de Gençliğe Değer Kamplarımızı düzenliyoruz. Ara dönem kampımız da gençlerimizden büyük bir ilgi gördü. Bu kamplarda sadece oyunlar oynamıyoruz. Gençlerin milli ve manevi değerler ile etik ve insani değerler konusunda farkındalığını arttırıyoruz. Bundan sonra da kamplarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Yalova Müftüsü İlyas Yılmaztürk ardından, “Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı”na katılan gençlerle bir de hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle