Milli Takımda Termal Belediyespor’dan 4 İsim Yer Aldı

16 Ağustos 2022 10:23
Milli Takımda Termal Belediyespor’dan 4 İsim Yer Aldı

U20 Kadınlar Güreş Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek Milli Takım kadrosunda Termal Belediyespor’dan 2 güreşçi yer aldı.

Şevval Çakır 50 kilogram, Tuba Demir ise 55 kilogramda, 53 kilogramda Emine Çakmak ve 76 kilogramda Melisa Sarıtaç madalya için ter dökecekler.

15-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek olan U20 Dünya Şampiyonası’na katılacak olan Kadınlar Güreş Milli Takımımızın turnuva kadrosu belli oldu. Kadroda Termal Belediyespor’dan da 4 güreşçi de yer alıyor. Dünya Şampiyonasında ülkemizi Şevval Çakır 50 kilogram, Tuba Demir ise 55 kilogramda, 53 kilogramda Emine Çakmak ve 76 kilogramda Melisa Sarıtaç temsil edecekler. Termal Belediyespor’lu 4 kadın güreşçinin U20 Kadın Güreş Milli Takımı’nda yer almasından dolayı büyük bir gurur ve onur duyduklarını ifade eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Şevval Çakır, Tuba Demir, Emine Çakmak ve Melisa Sarıtaç Dünya Şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine ve madalyalarla yurda döneceklerine inandığını ifade etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle