MHP’nin Bursa Mitingine Tam Kadro Katıldılar

13 Eylül 2022 09:47
MHP’nin Bursa Mitingine Tam Kadro Katıldılar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Teşkilatı yönetimi ve çok sayıda partili MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Bursa’da düzenlenen mitingine katıldılar.

MHP Yalova İl Teşkilatı MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Bursa’da gerçekleşen mitingine adeta çıkarma yaptı. Partinin il yönetiminin yanısıra çok sayıda partilinin de katıldığı miting tam bir coşku havasında geçti. Bursa’da kalabalık bir kitle tarafından karşılanan MHP Lideri Devlet Bahçeli MHP’nin oylarını düştü şeklinde gösteren anket şirketlerine de tepki göstererek, “MHP'yi küçümseme yanlışına düşen soytarılara diyorum ki; Cesaretiniz varsa Sivas'tan sonra gelin de Bursa'ya bakın. 3 hilalin bariyerleri nasıl yıkıp geçtiğine şahit olun. Türkiye düşmanlarına piyonluk yapan bir avuç devşirme istedi diye ülkülerimizin kubbesi asla devrilmez. Ayrılıkta azap birlikte rahmet olduğunu çok iyi biliyoruz. Taviz vermeyeceğiz teslim olmayacağız tembellik göstermeyeceğiz mutlaka kazanacağız” dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Bursa Mitingi’nin herkese bir mesaj verdiğini ifade eden MHP Yalova yöneticileri ise, “MHP her zaman halkının hizmetinde, vatan ve millet hayrına olan konularda taşın altına elini sokan ve benlik davası gütmeden sadece milletine hizmet etmeyi görev kabul eden bir davanın partisidir. Birilerinin güdümündeki anket şirketlerinin yaptığı uydurma anketlerin aksine meydanlar halkımız MHP’ye olan desteği net olarak göstermektedir. Biz de bu coşkuya ortak olmak adına Bursa mitingine katıldık ve genel başkanımıza destek verdik” dediler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle