MHP’li Kadınlardan Temel’e Ziyaret

MHP’li Kadınlardan Temel’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Esenköy Kadın Kolları üyeleri Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’i makamında ziyaret ederek parti çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel MHP Esenköy Belde Kadın Kolları üyelerini makamında konuk etti. Beldede yapılan çalışmalar hakkında Temel’e bilgi aktaran MHP Kadın Kolları üyeleri bu çalışmalara verdiği destekten dolayı da Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’e teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ise, “Seçim sonrası çalışmalarına ara vermeden devam eden gönüllü kadınlarımız bizi ziyaret ettiler. Bundan çok mutluyuz.  Yağmur, çamur, soğuk demeden, menfaat gözetmeksizin beldemizde bulunan evleri gezen fedakâr gönüllü kadınlarımızın önünde saygıyla eğiliyorum. Türkiye’mizin tüm bölgelerine örnek olacak çalışmayı yapan gönüllü kadınlarımız takdire şayan çalışmalarıyla gönüllerde taht kurdular. Beldemizin tüm evlerini gezen, sorunlarını dinleyen ve çözümleri için Belediye Başkanımızla her hafta görüşen gönüllü kadınlarımız elleri öpülesi bir başarıya imza atmışlardır. Kadın elinin değdiği her yer Cennet bahçesidir. Beldemizin güzelleşmesinde ve sorunların çözülmesinde çabalarını esirgemeyen, yeri geldi çocuklarına, eşlerine ve evlerine zaman ayırmadan bu kutsal görevi yerine getiren tüm gönüllü kadınlarımızdan Allah razı olsun diyorum” dedi.

MHP Kadın Kolları üyeleri ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel daha sonra bir süre daha sohbet ederek bundan sonra yapılacak olan ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle