MHP’li Belediye Başkanları Antalya’da Bahçeli İle Buluştu

21 Mart 2023 11:31
MHP’li Belediye Başkanları Antalya’da Bahçeli İle Buluştu

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"na MHP’li Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkan Vekili Erdem Küçük katıldı.

Toplantıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, belediye başkanlarına hitap etti.

MHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”, 17-19 Mart tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesindeki bir otelde gerçekleştirildi. Toplantıya MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri, milletvekilleri, 235 belediyenin başkanları ve parti yöneticileri katıldı.

Toplantının ikinci gününde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, belediye başkanlarını selamladıktan sonra gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında bölge halkına destek veren MHP’li belediyelerin çalışmalarını takdirle karşıladığını belirtti. Bahçeli ayrıca 14 Mayıs’taki seçimler için de belediye başkanlarına tavsiyelerde bulundu.

Toplantının son gününde ise belediye başkanlarının sorunlarını dinleyen Bahçeli, çözüm önerilerini paylaştı. Bahçeli ayrıca belediyelerin projelerini de inceledi ve başarılı olanları ödüllendirdi.

Toplantıya Yalova’dan, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkan Vekili Erdem Küçük katılım gösterdi. Toplantının ardından Erdem Küçük sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen 'Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarını aldık. Bizleri onurlandırarak kabul eden Liderimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle