MHP’li Başkanlar Bahçeli İle Buluştu

MHP’li Başkanlar Bahçeli İle Buluştu

MHP İl Başkanı Necati Vural ve MHP’li Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel Antalya’da gerçekleşen MHP İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldılar.

MHP İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımı ile Antalya’da gerçekleştirildi. Toplantıda MHP İl Başkanı Necati Vural ve MHP’li Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel de hazır bulundu. 2 gün süren kampın açılış konuşmasını yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Kalp kırmayacağız, kimseyi incitmeyeceğiz, kutuplaşmaya izin vermeyeceğiz. Dikkat ediniz, belediye haksız kazanç kapısı değildir. Belediye partizanlık, yandaşlık, yağcılık, beleşçilik, bencillik, beş yıllık saltanat demek hiç değildir. Allah korkusu olmayan belediye yönetimlerinin sonu karanlıktır” dedi.

Bahçeli konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “İnsana hizmet siyasette ana amacımızdır. Yerel yönetimler insanımıza hizmetin ilk ve en öncelikli zeminidir. Demokrasinin kökleşmesi, kurumsallaşması yerel yönetimler sayesinde gerçekleştirilmektedir. İnsanımızla doğrudan temasın ilk yüzü yerel yönetimlerdir. Eğer yanlış değerlendirmiyorsak, AK Parti’nin bizati altını kazanlarla müttefik olmasını dilemektedir. Bu çürük yumurta ne hakla hangi yüzle yazıp çizmekte, bunları nasıl söyleyebilmektedir? Bu ne şerefsizliktir? FETÖ’nün korusu kime ne anlatıyor? MHP ile AK Parti’nin ittifakından rahatsız olanlar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini yıkmak isteyen müptezellerdir. Bizim ittifakımız pazara kadar değildir. çıkar ve pazarlığa da dayalı değildir. Siyasi alışveriş üzerine bina edilmiş değildir. Cumhur İttifakı Türk tarihinin mirasıyla harcı karılmıştır. Yenikapı ruhunun müktesebatıyla çatısı örülmüştür. 24 Haziran seçimleriyle güçlenmiştir. Cumhur İttifakı Türkiye’dir. Biz gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünüyoruz. Aklımızda sadece Türkiye var diyoruz”

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle