MHP’den Ankara Çıkarması

26 Ocak 2023 08:59
MHP’den Ankara Çıkarması

MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan, MHP Milletvekili aday adayı Namık Öz ve MHP’li Belediye Başkanları Ankara’ya çıkarma yaptı. MHP’liler TBMM’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yaptığı grup toplantısına da katıldılar.

MHP Yalova İl Teşkilatı ve MHP’li belediye başkanları Ankara’da bir dizi görüşme yapmak ve MHP Grup Toplantısına katılmak üzere başkente çıkarma yaptılar. Ankara’ya MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan, MHP İl Yönetim kurulu üyeleri, MHP Yalova Milletvekili aday adayı Namık Öz, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel de gitti. TBMM’de MHP lideri Devlet Bahçeli’nin katılımı ile gerçekleştirilen grup toplantısına katılan Yalova heyeti, ardından MHP’li genel merkez yöneticileri ve milletvekilleri ile de görüş alışverişinde bulundular. Ankara’da ilgili bakanlıkların yetkilileri ile de görüşen Armutlu ve Esenköy Belediye Başkanları hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da bilgiler verdiler.

Ankara ziyaretinin son derece verimli geçtiğini ifade eden MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan, MHP’li genel merkez yöneticilerine de kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle