MHP’de Görev Dağılımı Yapıldı

MHP’de Görev Dağılımı Yapıldı

MHP Yalova İl Teşkilatı olağan kongre sonrasındaki ilk olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda görev dağılımı da netleştirildi.

MHP Yalova İl Teşkilatı Yönetim Kurulu toplantısı Yalova Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda görev dağılımı da yapıldı. Yapılan dağılımda görev alan isimler ise şu şekilde sıralandı;
Namık Öz (İl Başkanı), Barış Yılmaz (İl Sekreteri), Naim Koç (İl Muhasibi), İrfan Şen (Teşkilat Başkanı), Özel Bahadır (Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), A.İhsan Güldoğan (Eğitim ve Üniversitelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Ümit Üstel (Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), İbrahin Aras (Çevre ve Şehircilikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Metin Soysal (Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Mete Örnek (AR-GE’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Ali Hakan Uzel (Bilim ve Teknoloji Sorumlusu), Ortaç Gop (Sağlık Sorumlusu), Haşim İnatlı (Esnaf ve Sanatkarlar Sorumlusu), Anıl Korkmaz (Çiçekçilik ve Seracılık Sorumlusu), Hüseyin Gökdemir (Spor Sorumlusu), Ali Karadağ (Seçim İşleri Sorumlusu), Ali Zafer Oktay(Seçim İşleri Sorumlusu) Kemal Emir Uzat (Endüstri ve Sanayi Sorumlusu), Fahrettin Aydın (Şehit Aileleri Sorumlusu), Kenan Altınok (Orman ve Sulama Sorumlusu), Hasan Halit Önder (OSB Sorumlusu), Murat Karakoyun (Tapu Kadastro Sorumlusu), Mustafa Çınar (Sosyal Faaliyetler Sorumlusu), Ahmet Bozoğlu (Sağlık Sorumlusu), Ülker Nemlioğlu (Engelli Dernekleri Sorumlusu), Hande Kaymakçı (Basın Sorumlusu) ve Çağlar Akın (Kooperatifler Sorumlusu)

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle