MHP Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

MHP Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova Merkez İlçe 9. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede Aydın Altun MHP Yalova Merkez İlçe Başkanı seçildi.

MHP kongre sürecini hızla tamamlıyor. Bu kapsamda Merkez İlçe Kongresi de gerçekleştirildi. Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kongre saygı duruşunda bulunması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından divanın teşkili gerçekleştirildi. Divan Başkanlığına MHP MYK üyesi Murat Kotra seçildi. Gelir gider ve faaliyet raporlarının okunması ve ibarsının sonrasında ise protokol konuşmalarına geçildi. MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz burada bir konuşma yaparak İl Kongresine yaklaşıldığını dile getirdi. Öz konuşmasında, “Partimiz kongre sürecini başarılı ve demokratik bir süreçte gerçekleştirdi. İl kongresine bir adım kalması anlamına gelen Merkez İlçe Kongresini de bugün gerçekleştiriyoruz. Ardından da çalışmalarımıza daha hız verecek ve önümüzdeki seçimlere daha şimdiden hazırlanmaya başlayacağız” dedi.

Konuşmanın ardından tek liste ile gerçekleşen seçimde Aydın Altun, MHP Merkez İlçe Başkanı seçildi. Altun kendisine duyulan güvenden dolayı teşekkür ettiği konuşmasında şu sözlere yer verdi, “Ülküdaşlarımın bana gösterdiği bu güven ve teveccühten dolayı çok onurlu ve gururluyum. Bana verilen bu kutlu görevin ağırlığının farkındayım. Bundan sonra durmadan çalışacağımdan ve bana verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Kongre sonrasında MHP Merkez İlçe Başkanı seçilen Aydın Altun’u ilk tebrik eden isim ise MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz oldu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle