MHP Esenköy İlçe Binasını Bülbül Ve Kotra Açtı

MHP Esenköy İlçe Binasını Bülbül Ve Kotra Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Esenköy Belde Binasının açılışını MHP Sakarya milletvekili Muhammet Levent Bülbül ve MYK üyesi Murat Kotra birlikte gerçekleştirdi.

Yenilenen MHP Esenköy Belde binasının açılışı törenle gerçekleştirildi. Törene MHP Sakarya milletvekili Muhammet Levent Bülbül, MYK üyesi Murat Kotra, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, Yalova Ülkü ocakları Başkanı Bora Tanaçan, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, ilçe ve belde başkanları katıldı. Burada konuşan MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, “MHP ülkesinin ve milletinin çıkarları neyi emrediyorsa hiçbir bedel ödemekten kaçmadan onu yapar. Biz bu vatanın sinesinden çıkan vatan evlatları olarak başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bize gösterdiği kutlu yolda liderimiz Devlet Bahçeli önderliğinde yılmadan, usanmadan yürüyeceğiz. Gayesi milletine devletine hizmet olanlar yorulmaz. Bizlerde bu ülkenin sevdalısı milliyetçiler olarak durmayacak ve ilerleyeceğiz” dedi.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ise, MHP Esenköy Belde Binasının açılışına katılan MHP Sakarya milletvekili Muhammet Levent Bülbül ve MYK üyesi Murat Kotra ile İl Başkanı Namık Öz ve beraberindekilere teşekkür ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ardından MHP Esenköy Belde Binası’nın açılış kurdelesini MHP Sakarya milletvekili Muhammet Levent Bülbül,  MYK üyesi Murat Kotra, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, belediye başkanları ve yöneticiler birlikte kestiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle