MHP Adaylarını Tanıttı

MHP Adaylarını Tanıttı

1 Kasım milletvekilleri seçimlerinde MHP’den aday olarak gösterilen Hatice Beştaş ve Ali Oğuz Berberoğlu düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.

1. sıra adayı Hatice Beştaş ise hedefinin Yalova’daki ilk kadın milletvekili olmak olduğunu açıkladı.

Altın Balık Marin’nde gerçekleştirilen toplantı çok sayıda partilinin katılımıyla yapıldı. Toplantıda ilk olarak söz alan ikinci sıra adayı Ali Oğuz Berberoğlu, 1 Kasım seçimlerinin Yalova’ya ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini diledi. Berberoğlu, 15 yıldan bu yana Ülkü Ocakları ve MHP’de bir çok görevde bulunduğunu dile getirdi.

1. sıra adayı Hatice Beştaş ise şunları kaydetti: “Hedefim, Yalova’mızın ilk kadın milletvekili olmak. Bu kutlu yolda desteğinize ve dualarınıza çok ihtiyacım var. Bayrağımızın altında kardeşçe yaşayabilmek, bir olmak ve alnımıza tek bir kara leke sürmeden yürüyebilmek bizim ülkümüzdür. Yarınlara tertemiz bir ülke bırakabilmek için MHP’ye oy verelim.”

İl Başkanı Hasan Topçular ise şöyle konuştu:
“Yalova’dan 5 arkadaşımız milletvekili adayı olmak için bizlere başvurdu. Genel merkezimiz, 1. sırada Hatice Beştaş hanımefendiyi, 2. sırada Ali Oğuz Berberoğlu kardeşimizi uygun gördü. Çıktıkları bu yolda Allah yar ve yardımcıları olsun. Yalova zor bir seçim bölgesi. Artık Yalova’dan TBMM’ye milletvekili gönderme zamanıdır. Kadın haklarını savunan kardeşlerimizin Hatice Beştaş hanımefendiye sahip çıkacaklarına inanıyorum. İlk kez Yalova’da birinci sırada bir bayan aday var. Yalova’yı seven kardeşlerimizin doğru kararlar vereceğine inanıyorum. Adaylarımıza güvenin ve destek olun.”

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yakup Güleç

02 Mayıs 2018 14:54
Yalova ya hayırlı uğurlu olsun ALLAH utandirmasin inşallah