Meclis Üyeleri OSB’leri Gezdi

Meclis Üyeleri OSB’leri Gezdi

İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Genel Meclisi üyeleri Avrasya OSB ve İMES OSB’yi gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Yalova’da yapım çalışmaları yeniden hız kazanan Avrasya OSB ve İMES OSB önemli konuklarını ağırladı. İl Genel Meclisi Başkanı hasan Soygüzel başkanlığında OSB’leri gezen İl Genel Meclisi Üyeleri yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Pandemi sürecinde OSB çalışmalarının kısa bir süreliğine kesintiye uğradığını ancak normalleşme ile birlikte çalışmalara da yeniden başladıklarını dile getiren OSB yetkilileri çalışmaların belirlenen tarihlerde tamamlanacağını düşündüklerini de ifade ettiler.
Yalova’nın doğası ve vizyonu ile uyumlu OSB’lere her zaman ihtiyaç duyduğunu vurgulayan Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ise, “Yalova tarihi, doğası, turizmi ile Marmara Bölgesinin en güzel yerlerinden birisi. O nedenle biz de OSB’ler konusunda son derece ince eleyip sık dokuduk. İlimizde ciddi bir istihdam alanı açacağını da düşündüğümüz OSB’lerin bir an önce üretime başlamasını bizler de sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Ziyarete katılan İl Genel Meclisi üyeleri de akıllarına takılan konularda OSB yetkililerine sorular sorarak cevaplar aldılar.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle