Masterler Sahaya, “Suat Sarıca” Anısına Çıktı

12 Ağustos 2022 10:06
Masterler Sahaya, “Suat Sarıca” Anısına Çıktı

Bu yıl Suat Sarıca anısına düzenlenen 7.Geleneksel Yalova Group Veteranlar Turnuvası start aldı. Turnuvanın açılış vuruşunu ise Çiftlikköy Belediyespor kalecisi ve beden eğitimi öğretmeni Uğur Sarıca yaptı.

Bir süre önce hayatını kaybeden spor camiasının önemli isimlerinden Suat Sarıca unutulmadı. Yalova Group tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen Veteranlar Futbol turnuvası Suat Arıca anısına gerçekleştiriliyor. Turnuvanın açılış vuruşunu ise Suat Sarıca’nın oğlu Çiftlikköy Belediyespor kalecisi ve beden eğitimi öğretmeni Uğur Sarıca gerçekleştirdi. Turnuva ile ilgili bilgi veren Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul ise, “Değerli arkadaşımız Rahmetli Suat Sarica adına düzenlenen Geleneksel 7.Yalova Group Veteranlar Turnuvasında başlama vuruşu oğlu Uğur Sarica tarafından yapıldı. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza kardesce müsabakalar olması dileklerimizle başarılar dileriz” dedi.

Turnuvanın ilk haftasında Çavuşçiftliği Spor ve Ehli Keyf Master takımları ile Akköy Spor ve Yalova Belediyesi Master karşılaştı. Ehli Keyf Master, Çavuşçiftliği Spor’u 7-3 gibi bir skorla geçerken, Yalova Belediyesi Master ise Akköy Spor’u 8-2 yendi. 

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle