Mali müşavirler Odası, YTSO’yu Ziyaret Etti

Mali müşavirler Odası, YTSO’yu Ziyaret Etti

Yalova SMMM Odası Başkanı İslam Doğan ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Muhasebeciler Haftası’nı kutladı.

Becan, SMMM camiasının iş dünyasının en önemli paydaşları arasında geldiğini söyledi.

Muhasebeciler Haftası nedeniyle, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İslam Doğan, Oda Yöneticileri ile birlikte YTSO’yu ziyaret etti. Konukları YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Meclis Başkanı Cemil Demiryürek ve Meclis Başkan Yardımcısı Rezan Dikici karşıladı.

Yalova SMMM Odası Başkanı İslam Doğan, 1-7 Mart tarihlerinde kutlanmakta olan Muhasebeciler Haftası ile ilgili YTSO Yöneticilerine bilgiler verdi.

Yalova SMMM Odası Başkanı İslam Doğan ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “SMMM camiası iş dünyasının en önemli paydaşları arasındadır. Biz ekonomiyle beraber büyüyoruz. Sizlerin ve mesai arkadaşlarınızın çalışmalarında başarılar diler, her yıl 1-7 Mart tarihlerinde kutlanan Muhasebeciler Haftası’nı kutlarım” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle