“Mahallemize Değer Kattık”

19 Eylül 2023 11:47
“Mahallemize Değer Kattık”

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, göreve geldiği günden beri Süleymanbey Mahallesi’nde yapılan çalışmalarla mahalleye değer kattıklarını söyledi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Süleymanbey Mahallesinde göreve geldiği günden beri yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tutuk, mahalledeki eksikliklerin giderildiğini ve İstanbul Caddesi’nin cazibe merkezi haline getirildiğini söyledi. Tutuk, Süleymanbey Mahallesinde kanalizasyon, yağmursuyu, asfalt, çöp konteyneri, çocuk parkı, ışıklandırma, evde bakım ve temizlik, sıcak yemek gibi birçok alanda hizmet verdiklerini belirtti. Tutuk, “Mahallemizin çehresini değiştirdik. Hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarımızla mahallemize değer kattık. Hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükselttik.” dedi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dikkate aldıklarını ifade ederek, “Mahallemizin sorunlarını yerinde tespit ediyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için öncelikli. Onların isteklerine kulak veriyoruz. Onlarla sürekli iletişim halindeyiz.” diye konuştu.

Tutuk, Süleymanbey Mahallesindeki çalışmaların devam edeceğini de vurgulayarak, “Mahallemizi daha da güzelleştirmek için projelerimiz var. Yeni parklar, yeni yollar, yeni sosyal alanlar yapacağız. Mahallemizi Yalova’nın gözbebeği yapacağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle