Mag'lar Kulakların Pasını Silecek

Mag'lar Kulakların Pasını Silecek

Tatbikatlarda, enkazlarda kazma kürek sallayan MAG’lar bu kez de sahnede şarkılarıyla Yalovalılara güzel anlar yaşatacak.

Sosyal etkinlik projesi kapsamında kurulmuş olan MAG korosunun 4. Konseri Mag kuruluşunun 12.Yıl etkinlikleri çerçevesinde 26 Mart saat 20.00 Halk eğitim merkezinde gerçekleştirilecek. Konseri şef Ali Çolakoğlu yönetecek.

Konserle ilgili bir açıklama yapan MAG-DER Başkanı Sabri Karaçam, "Bizler sanatçı değiliz Afet öncesi afat bilinç eğitimleri veren afet anında arama kurtarma afet’ten sonra bulunduğu yerde yeniden yapılanma çalışmalarında yer almaktadır. Ulusal ve yerelde afet’ler konusunda çalışan gönüllülerin yasal çerçevede teşvik edilmesi için çeşitli çalışmalarda bulunduk bu çalışmalardan bir netice alamadık. Sürekli büyüyen gönüllüleri bir arda tutmak onları motive ve teşvik etmek amaçlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Koro çalışmaları ise ekipleri bir arada tutmaya sosyal ilişkilerin gelişmesini sağlamaktır.İlgili kurumlarında bu konuda destek vermesi gerektiğine inanmaktayız. 26 Mart 2104 saat 20.00 Mag Koro Konserimize tüm Halkımızı bekliyoruz" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle