Madalyalarını Başkan Tokat’a Hediye Ettiler

29 Eylül 2022 10:02
Madalyalarını Başkan Tokat’a Hediye Ettiler

Bursa ve Kocaeli illerinde gerçekleştirilen boksa müsabakalarında madalyaları toplayan Armutlu Belediye Boks Kulübü sporcuları madalyalarını makamında ziyaret ettikleri Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’a hediye ettiler.

Armutlu Belediye Boks Kulübü sporcuları katıldıkları iller arası müsabakalardan madalya ile dönmeyi bildiler. Bursa ve Kocaeli illerinde gerçekleştirilen şampiyonalarda ringe çıkan minik boksörler, rakiplerini bir bir eleyerek madalyaya uzandılar. Gelecek vadeden minik boksörler madalyaları ile birlikte Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’ı makamında ziyaret ettiler. Minik şampiyonların antrenörü Cafer Özbey müsabakalar ve burada ringe çıkan sporcuların performansları hakkında Armultu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’a bilgiler verdi. Şampiyon sporcular Arda Altunak, Hamza Ferhat Demirelli, Kubilay Bulut ve Sadullah Dağhan ise madalyalarını Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’a hediye etti. Hediyelerini kabul ettiğini ifade eden Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ise, “Hediyelerinizi kabul ettim. Ancak o madalyalar sizlerin boynuna daha çok yakışıyor. O nedenle evinizin bir köşesinde bu madalyalarınızı muhafaza edin. Ben daha birçok şampiyonada ilçemizi, ilimizi ve hatta ülkemizi temsil edeceğinize inanıyorum. Sonuna kadar yanınızda olacak ve sizleri destekleyeceğiz” dedi.
Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Armutlu Belediye Boks Kulübü Boks Antrenörü Cafer Özbey ve sporcularla bir süre daha sohbet ederek istişarelerde bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle