Madalyalarını Akmeşe Taktı

09 Aralık 2022 09:24
Madalyalarını Akmeşe Taktı

Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen “Liseler arası Gençler Yüzme İl Birinciliği Yarışması” sonuçlandı.

Dereceye giren sporcular ve takım halinde şampiyon olan okulun madalya ve kupalarını ise Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe takdim etti.

Yalova’yı okullar arası Türkiye Yüzme Şampiyonasında temsil edecek olan isimlerin belirlenmesi için Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Havuzu’nda, Liseler arası Gençler Yüzme İl Birinciliği Yarışması” gerçekleştirildi. İldeki liselerde eğitim ve öğretim gören çok sayıda yüzücünün katılımı ile yapılan yarışma çekişmeye sahne oldu. Havuza giren ve şampiyonluk için kulaç atan gençlerin mücadelesine izleyenler de büyük destek verdi.

Şampiyona sonrasında dereceye giren yüzücüler ve takımlar ise düzenlenen törenle madalya ve kupalarını aldılar. Dereceye giren yüzücülerin madalyalarını ve takım şampiyonluğunu elde eden okulun kupasını bizzat takdim eden Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, “Bir yarışmayı kazanmak kadar o yarışmada yer almakta önemlidir. Bence bugün havuza giren ve muhteşem performanslar sergileyen gençlerimizin hepsi bu yarışmanın kazananıdır. Ben dereceye giren ve iller arası yarışmalarda Yalova’yı temsil edecek öğrencilerimizi, onların öğretmen ve antrenörlerini de yürekten kutluyorum” dedi.

Dereceye giren sporculara Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’nin yanısıra Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç da madalyalarını taktı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle