“Kutsal Formayı Her Yaş Grubunun Sırtında Görmek İsterim”

08 Ekim 2022 08:39
“Kutsal Formayı Her Yaş Grubunun Sırtında Görmek İsterim”

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, A takımın yanı sıra kadın futbol takımı ve altyapı takımlarının Yeşil Kırmızılı renklere sahip klasik çubuklu forma ile 2022-2023 sezonunda mücadele edeceğini dile getirirken formaların kısa zaman da kulübün web sitesi üzerinden satışa sunulacağını söyledi.

YStory etiketi ile birçok ürünün satışa sunulacağının müjdesini veren Suiçmez, başlattıkları 7, 77 ve 777 kampanyasına karşı duyarsızlığa dem vurdu.

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez,” 2022-2023 sezonunda Yalovaspor A takımının formaları çubuklu klasik tüm yaş grupları ve kadın futbol takımımızın iç yada dış saha forması olarak kullanılacak. Şehrin sokaklarında Yalova dışında gurbette yaşayan hemşerilerimizin her yaş grubunun sırtında görmek isterim. Yakında satışa çıkacak formalarımızın dışında, günlük hayatımız içinde kullanabileceğimiz YStory etiketi ile birçok ürünü sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ön sipariş fiyat seçenekleri için katalog için yeniden hazırlanan Yalovaspor web sitesi üzerinden sanal mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Biz şehrin Yalovaspor hikayelerini anlatmaya değil, hayallerine ulaştırmaya geldik. Ve yine de gelmedik. Geçmişi bugünle kıyaslamaya kalkarsak, birçok ismin yer aldığımı bir filmin senaryosu vizyona girer. Samimiyetimize, inancımıza inanmanızı ve Yalova’da 1 tane Yalovaspor olduğunu hatırlamanızı, kime nereye destek verdiğinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Defalarca paylaştığım 7, 77, 777 kampanyamıza göstermiş olduğunuz duyarsızlığın ne anlama geldiğini, defalarca ihtiyacımız olan şeyleri paylaşmamıza ve sözler vermenize rağmen tutulmadığını görünce, geçmiş dönemdeki sponsorların yok olması, bunları yaşayınca bize karşı değil Yalovaspor’u kapatma hesaplarınızı bozmanın cezasını mı çektiriyor yada tavır aldığınızı anlayacak kadar bariz belli ediyorsunuz. Bunları tek tek anlamak boynumuzun borcu oldu. Biz ve Yalovaspor camiası yok sayılamaz. Amacımız birlik ama ayrımcılık lobisinin seti önümüzde. Etrafından dolaşalım diyoruz. Çelme takıyorsunuz. Ne yapalım, varlığımızı mı hissettirelim” diye konuştu.

 

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle