Kültür Festivali’nde Coşkulu Kapanış

01 Ağustos 2018 12:44
Kültür Festivali’nde Coşkulu Kapanış

Altınova Belediyesi 12. Kültürler Festivali’nin 3. ve son gününde Türk Müziğinin iki sevilen ve güçlü sesi Murat Başaran ve Resul Dindar, Altınovalıları coşkuda zirveye taşıdı.

Altınova Belediyesi 12. Kültürler Festivali büyük bir coşkuyla Bayraktepe Mesire Alanında tamamlandı. Festivalin son günü Türk Müziğinin iki güçlü sesi Murat Başaran ve Resul Dindar Altınovalılarla buluştu.

Altınova Belediyesi Bayraktepe Mesire Alanı’nda gerçekleşen konserlere; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova İl Koordinatörü İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kıbrıs Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan ve meclis üyeleri, Bulgaristan’ın Dve Mogili Belediye Başkanı Bojidar Borisov ve meclis üyeleri, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve ilçe yöneticileri, Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, il genel ve belediye meclis üyeleri, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin, daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Murat Başaran ve Resul Dindar vedikleri konserlerde, festivalin özüne uygun olarak ülkemizin her yöresinden birbirinden güzel eserleri seslendirdiler. Her iki konserde de vatandaşlar unutulmaz anlar yaşadı.

Konserler sonunda iki değerli sanatçıya teşekkür plaketi ve çiçek verildi. Ayrıca Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, geceye katılan protokol üyelerine de teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle