Koru Ersoy Baday’la Yola Devam Dedi

Koru Ersoy Baday’la Yola Devam Dedi

Ak Parti Koruköy 7.Olağan Kongre, Gülkent Çok Amaçlı Salonunda yapıldı. Kongrede delegelerin oyları ile Ersoy Baday bir kez daha ilçe başkanı seçildi.

Gülkent Çok Amaçlı Salonunda yapılan, Ak Parti Koruköy 7.Olağan Kongresinde, Divan Başkanlığına Yalova İl Genel Meclis Başkan Vekili Murat Kaya, Üyeliklere Çınarcık Gençlik Kolu İlçe Başkanı Kenan Balkaya,,Çınarcık Ak Parti Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Gülsen Turşak ve Necmi Aksakallı seçildi. Kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunası ile başladı. Ardından, Koruköy Belde Başkanı Ersoy Baday katılımcılara hitap ederek herkesi selamladı. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da kongrelerin tam bir demokrasi ruhu ile gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm partilileri kutladı. Tek liste ile sandığa gidilen kongrede Ersoy Baday yeniden Koru İlçe Başkanlığı görevine seçildi.

AK Parti Koru Teşkilatı şu isimlerden oluştu;  Ersoy Baday, Yusuf Can Demir, Berkant Şentürk, Erol Karaman, Erdem Özdemir, Fatih Beğiş, Necmi Aksakallı, Serkan Baltürk, Elif Aydemir, Ali Karaman, Özgür İkiz, Serap Sevik, Erol Nişancı, Oktay Akgün, Orhan Abuşak, Engin Benzer ve Kemal Ünverdi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle