“Kolpaçino Bomba”nın Çekimleri Yalova’da Devam Ediyor

22 Ocak 2011 00:00

Kolpaçino’nun merakla beklenen devam filmi “Kolpaçino Bomba”nın çekimleri Yalova’nın Altınova ilçesi Hersek Tersaneler Bölgesi’nde devam ediyor.

Özgür karakterini canlandıran Şafak Sezer filmin setinde yaptığı açıklamada, “Yönetmenliğe alışıyorum” dedi.

Şafak Sezer’in hem yönetmenliğini üstlendiği hem de başrolünde oynadığı “Kolpaçino Bomba”nın senaryosu da Şafak Sezer ile birlikte Türkiye’nin en ünlü mizahçılarından Leman Dergisi çizerleri Suat Özkan ve Kaan Ertem tarafından yazıldı. Yaklaşık 1 yıl süren hazırlık aşamasından sonra çekimlerin başlandığı Kolpaçino Bomba filminin yapımcılığı Su Filmcilik A.Ş tarafından üstlendi.

“Kolpaçino Bomba”nın oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Arzu Yanardağ, Ali Çatalbaş, Kemal İnci, Serkan Şengül, Tuğba Melis Türk, Ebubekir Öztürk, Ferdi Merter, Kadir Kandemir, Kubilay Pendeklioğlu, Mehmet Ali Kaptanlar, Fatoş Sılan’ın rol aldığı filmde neşeli dakikalar yaşanıyor. Oyuncuların kahkaha krizinden dolayı sık sık ara verdikleri çekimler şimdiden filmi seyrederken yüzde yüz gülme garantisi veriyor.

İstanbul’un değişik mekanlarında çekimleri süren “Kolpaçino Bomba”nın final sahnelerine yaklaşıldı. 2 hafta daha sürecek olan “Kolpaçino Bomba” sinemaseverlerle 11 Mart 2011’de TÜRKİYE VE AVRUPA’DA VİZYONA GİRECEK

Yalova’nın Altınova ilçesi Hersek Köyü Tersaneler Bölgesinde çekimleri süren filmin setinde bir basın toplantısı düzenleyen Şafak Sezer, filmle ilgili bilgiler verdi. Ardından filmde Arzu Yanardağ’ın da yer aldığı sevişme sahneleri hatırlatılan Sezer, “Komedi filmine sevişme sahnesi gitmediğini gördük. O nedenle çıkartma kararı aldık” dedi. Kendisinin yönetmenliğe de ısınmaya çalıştığını dile getiren Sezer filmin büyük ilgi göreceğine inandığını dile getirdi.

KOLPAÇİNO BOMBA’NIN HİKAYESİ
Özgür(Şafak Sezer) zengin bir ailenin evladıdır. Ancak hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmekte, ne de zengin kayınpederinden… Özgür’ün geçmişten gelen sevgilisi olan Şale (Arzu Yanardağ) çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kaseti ile tehdit eder. Kalbi kırık bir kadının ’kadınca’ intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında çok büyük hesaplar vardır.
Özgür bu durumdan çıkabilmek için kolpaçı arkadaşları Sabri(Aydemir Akbaş) ve Tayfun’dan( Ali Çatalbaş) yardım ister. Kendisine çok güvenen bu ekip, Özgür’ü kurtarmaya çalışırken, kendilerini daha büyük belaların içinde bulurlar…

KÜNYE
Yapım Firması: Su Filmcilik A.Ş
Yönetmen: Şafak Sezer
Senaryo: Şafak Sezer
Kaan Ertem
Suat Özkan
Serkan Şengül
Müzik: İskender Paydaş
Görüntü Yönetmeni: Kamil Çetin
Oyuncular: Şafak Sezer
Aydemir Akbaş
Ali Çatalbaş
Kemal İnci
Serkan Şengül
Ebubekir Öztürk
Melis Tuğba Türk

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle