Koçum Babam Projesi’nin Gala Gecesi Yapıldı

Koçum Babam Projesi’nin Gala Gecesi Yapıldı

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Yalova Spastik Engelliler Federasyonu Tarafından Hayata Geçirilen ve İç İşleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nca desteklenen “Koçum Babam” projesinin gala gecesine katıldı.

Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve protokol üyelerinin katıldığı “Koçum Babam” projesinin gala gecesi, uygulama otelinde yapıldı. Geceye, projeye iştirak eden engelli babaları ile çocukları da katıldı.

Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Arslanhan’ın açılış konuşmasını gerçekleştirdiği gala gecesinde kısaca projenin amacından bahsetti. Arslanhan, projenin amacının babaların engelli çocukları ile daha fazla zaman geçirmesini sağlamak olduğuna dikkat çekerek hayat koçluğu eğitimi alan engelli babaların, çocuklarıyla daha fazla zaman geçirerek eşlerinin yükünü hafiflettiğini söyledi. Konuşmasına devam eden Arslanhan, projeye verilen destekten ötürü protokol üyelerine tek tek teşekkürlerini sundu.

Programın sonlarına doğru projeye katılan engelli babaları, tek tek sahneye davet edilerek katılım belgeleri takdim edildi.   

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle