Kirazlı Sanayi Sitesine Çıkarma Yaptılar

01 Kasım 2022 10:09
Kirazlı Sanayi Sitesine Çıkarma Yaptılar

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova belediye Başkan Vekili Mustafa tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel Kirazlı Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini öğrendiler.

Yalova’da her zaman halkın içerisinde bir yönetim sergileyen AK Partili yöneticiler ve Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk bu çerçevede Kirazlı Sanayi Sitesi’ne adeta çıkarma yaptılar. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova belediye Başkan Vekili Mustafa tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, siteye giderek burada iş yapan esnaflara konuk oldular. Esnafların çayını içen ve onlarla uzun uzun sohbet eden AK Partililer, sorunları da dinlediler. Kirazlı Sanayi Sitesi ile ilgili taleplere ise Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk cevap verdi. Anında verdiği talimatlarla site esnaflarının sorunlarına çözüm üreten Tutuk, talepleri de yerine getirdi. Sanayi sitesinde yapılacak çalışmalarla ilgili de esnaflara bilgi veren Bağatar, Tutuk, Büyükgümüş ve Soygüzel bu anlamda yöneltilen soruları da yanıtladılar.

Kendilerini ziyaret ettikleri için AK Partili yöneticilere teşekkür eden site esnafları ise, “Sorunlarımızı ve taleplerimizi bizzat yanımıza gelerek dinleyen Belediye Başkan vekilimize, AK Parti İl Başkanımıza, Milletvekilimize ve İl Genel Meclisi Başkanımıza yürekten teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle