Kaytazdere TSM Korusundan Muhteşem Konser

02 Kasım 2021 09:11
Kaytazdere TSM Korusundan Muhteşem Konser

Kaytazdere Belediyesi Türk Müziği Korosu Kaytazdere Kültür Merkezi’nde Türk Sanat Müziği konseri ile dinleyenlerini adeta büyüledi.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Kaytazdere’de düzenlenen konser belde halkından büyük ilgi gördü. İki bölüm halinde verilen ve yaklaşık 2 buçuk saat süren konserde Türk Sanat Müziği’nin sevilen eserlerinden derlenmiş  24  eser koro ve solo olarak seslendirildi. Şef Faruk Ömer Öskan’ ın büyük emek verdiği koro her eserin ardından büyük alkış aldı. Koroya birbirinden değerli saz üstatlarından oluşan orkestra eşlik etti.

Raif Dinçkök Kültür Merkezinde gerçekleştirilen konsere Belediye Başkanı Ali Kangal’ın yanı sıra Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ve çok sayıda davetli katıldı. Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, konserin sonunda yaptığı konuşmada, Şef Faruk Ömer Öskan’a katkılarından dolayı teşekkür etti. Başkan Kangal  "Koromuzun kurulmasına büyük emekleri ve bu akşamki performansından dolayı koro Şefimiz Ömer Faruk Öskan’ı yürekten kutluyorum. "dedi. 

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Ali Kangal Şef Faruk Ömer Öskan’ a gecenin anısına çiçek takdim etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle